sobota, 15 lipca 2017

INSPIR@CJE po raz piąty!


Minęło pięć lat od organizacji pierwszej konferencji z cyklu „INSPIR@CJE - Jak uczynić polską szkołę jeszcze lepszą”. W Warszawie zakończyły się INSPIR@CJE 2017 - dwudniowe święto edukacji dzielenia się dobrymi pomysłami i wymiany doświadczeniami, rozmów i odkrywania nowych możliwości i narzędzi edukacji na wszystkich poziomach kształcenia.

W tegorocznym wydarzeniu "na dobry początek wakacji" uczestniczyło blisko 350 osób z całego kraju. Nauczyciele inspirowali się nawzajem, poznawali nowe metody nauczania, podchwytywali pomysły i napełniali się dobrą energią tak bardzo potrzebną w pracy w szkole. Oj, działo się!

Zdjęcia z tego niesamowitego, inspirującego i pełnego pozytywnych emocji wydarzenia edukacyjnego już są dostępne w galerii: https://www.flickr.com/photos/edunews/. Słowo i refleksja po pięciu edycjach od twórcy i organizatora INSPIR@CJI można przeczytać w artykule http://www.edunews.pl/edytoriale/3905-mul-edukacyjny-i-taaaka-ryba. Podsumowania oczami uczestnika również w portalu Edunews.pl: http://www.edunews.pl/narzedzia-i-projekty/projekty-edukacyjne/3915-inspirujacy-poczatek-wakacji, a także cyfrowym piórem dziennikarza w Głosie Nauczycielskim, patronie medialnym INSPIR@CJI.

Każde wystąpienie z INSPIR@CJI zostało sfilmowane i zostanie publikowane w Edunews.pl - pierwsze pojawią się zaraz po wakacjach.

W imieniu Organizatorów – portalu Edunews.pl, Fundacji Think! oraz Think Global dziękujemy Partnerom konferencji za pomoc w organizacji tego wydarzenia:
  • Społeczności nauczycieli Superbelfrzy RP i Superbelfrzy Mini
  • Partnerom konferencji: Fundacji Orange; Warszawskiemu Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń; EduSense; Brainly; Katalyst Education
  • Patronom medialnym: Głosowi Nauczycielskiemu oraz Wokół Szkoły.