Wydawnictwa i aplikacje


Tworzymy aplikacje i publikacje na urządzenia mobilne.

Mamy wieloletnie duże doświadczenie w przygotowywaniu multimedialnych narzędzi edukacyjnych z przeznaczeniem na komputery i tablice interaktywne (także do kursów e-learning). Aktualnie rozwijamy narzędzia edukacyjne z przeznaczeniem dla tabletów i telefonów z systemami iOS i Android. Nasi specjaliści przygotowywali produkty pod klucz dla czołowych wydawnictw na polskim rynku. Oferujemy wsparcie firm i instytucji naszą wiedzą i doświadczeniem. Pracujemy zarówno w środowisku Windows, jak i Mac.

Zachęcamy do szerokiej współpracy wydawniczej w obszarze edukacji. Chętnie podpowiemy, jakie rozwiązania sprawdzają się w nauczaniu szkolnym, a z jakimi są trudności.

Wierzymy, że sprawne działania promocyjne muszą zawierać komponent public relations. Działania PR mogą być też przedmiotem oddzielnej usługi – szczególnie gdy posiada się odpowiednich specjalistów. Z tego powodu możemy zaoferować nie tylko kompleksowe akcje promocyjne ale też wydzielone działania PR.

Jesteśmy również wydawcą publikacji edukacyjnych o charakterze poradniczym, adresowanych zarówno do nauczycieli / edukatorów, jak i osób uczących się. Autorów zainteresowanych wydaniem własnych publikacji elektronicznych prosimy o kontakt.

Dotychczas w naszej Serii Think! - Wirtualna Biblioteka Nowoczesnego Nauczyciela i Ucznia ukazały się: