Edukacja i edutainment


Specjalizujemy się w działaniach edukacyjnych i edutainment.

Edutainment to pomysł na skuteczne działania promocyjne w niestandardowej formie edukacyjnej. Świadcząc usługi dla naszych klientów oferujemy konsumentom działania wzmacniające ich wiedzę i świadomość produktów. Tym samym sprawiamy, że konsumenci otrzymuja wartość dodaną a jednocześnie nasi klienci zyskują potencjalne rynki zbytu.

Działania edutainment mogą być realizowane zarówno w ramach kampanii społecznych jak i przedsięwzięć komercyjnych. W obu przypadkach cele są realizowane poprzez połączenie rozrywki i edukacji. We współczesnym, w dużej mierze cyfrowym świecie, takie połączenie jest coraz częściej skuteczną metodą na dotarcie do konsumenta informacji i zainteresowanie go przekazem.

Nasza firma od lat rozwija i wymyśla także narzędzia edukacyjne, które poprzez atrakcyjną formułę mogą być masowymi. Korzyści naszych klientów to zarówno zakres wizerunku firmy, świadomości usług, jak i wzrostu sprzedaży. Cele mogą być różne biorąc pod uwagę kilkadziesiąt sprawdzonych narzędzi edukacyjnych.

Oferujemy kompleksowe prowadzenie projektów, od stworzenia koncepcji aż po pełną realizację. Dzięki temu nasi klienci mają wygodę prowadzenia działań promocyjnych poprzez jeden podmiot.

Zapraszamy do współpracy!