O nasJesteśmy firmą, która specjalizuje się w projektach z zakresu edukacji, marketingu edukacji i komunikacji społecznejProjektujemy narzędzia i działania, dzięki którym konsumenci i osoby uczące się mogą się uczyć i pogłębiać swoje kompetencje.

Jesteśmy przekonani, że edukacja jest takim obszarem, w który warto zainwestować. Poprzez organizację różnorodnych działań edukacyjnych firmy i instytucje doskonale komunikują się ze swoimi odbiorcami. Potencjał rozwoju tego segmentu rynku jest praktycznie nieograniczony – uczyć i rozwijać się ludzie będą zawsze, od najmłodszych lat po wiek dojrzały. Wymyślamy i zarządzamy złożonymi projektami, które docierają do setek tysięcy osób.

Zajmujemy sie zarówno systemem edukacji (od szkoły podstawowej do studiów wyższych), jak i edukacją przez całe życie, ze szczególnym uwzględnieniem szeroko rozumianej edukacji konsumenckiej. Szczególnie lubimy edukację finansową i ekonomiczną. Ze względu na liczbę, zasięg i efekty realizowanych projektów, nasz zespół ma w tym obszarze prawdopodobnie największe doświadczenie w Polsce.

Dysponujemy silnymi kanałami marketingowymi, dzięki którym możemy wypromować niemal każdy produkt w sektorze edukacji.

Wspieramy również rozwój różnych form e-learningu, wychodząc z założenia, że edukacja przez internet jest dziś jedną z najwygodniejszych dla osób uczących się form zdobywania wiedzy i kompetencji.

***

Prezesem Zarządu Think Global jest Marcin Polak. Od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnie edukacją i komunikacją społeczną realizując dla podmiotów prywatnych, publicznych i organizacji pozarządowych autorskie projekty o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

W latach 2003-2007 kierował działalnością edukacyjną Narodowego Banku Polskiego, realizując i nadzorując kilkaset projektów z zakresu edukacji ekonomicznej, finansowej i przedsiębiorczości, o wartości kilkudziesięciu milionów złotych. W Think Global ten zakres merytoryczny jest jeszcze szerszy – obejmuje m.in. zagadnienia ekologii, ochrony zdrowia i wykorzystania nowych technologii w różnych obszarach aktywności społecznej (zwłaszcza w edukacji).

Zapraszamy do współpracy:

Think Global sp. z o.o.
Plac Kasztelański 3
01-362 Warszawa
(I piętro)
marcin.polak@thinkglobal.pl
tel. +48-22-642 22 40
kom. +48-607 652 089

NIP: 524-262-44-39
REGON: 141127990
KRS: 0000295441